Merkez Bilişim

Alcatel Lucent , DECT, IP Telefon, Sayısal Telefonlar, DECT Telefon ve yetkili teknik servis hizmetleri.

Alcatel Servis

Alcatel IP Telefonlar

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Alcatel Yetkili Teknik Servis

Merkez Bilişim®
 • Alcatel Lucent Servis Yeni uyumluluk gereksinimleri zorluklarına bağlı olarak bilgi seviyesini artırmak, ağ karmaşıklığı ve son derece rekabetçi bir pazar, işletmelerin giderek daha dinamik olmasını gerektirir ve becerikli, mobil, bilgili ve hızlı olmak daha da önem kazanmıştır. Alcatel-Lucent dinamik girişimi, daha zengin kullanıcı deneyimini desteklerken insanları, ağları, süreçleri bağlayan, performans ve verimliliği daha da artıran bir yapı olarak tanımlar.
  Merkez Bilişim
 • Alcatel-Lucent, güvenli açık portföyü ve dünya çapında endüstri uzmanlığı ile dinamik kurumsallık sağlar. Alcatel-Lucent Kurumsal Çözümler, her çalışanın ve ekibinin günlük verimliliği artırır ve maliyetleri kontrol altında tutarken şirketin küresel verimliliğini de artırır.
  Merkez Bilişim
 • Piyasadaki en iyi performanslı, sağlam ve ergonomik iletişim araçları olarak bizim çözümümüz kurumsal telefon hizmetleri, birleşik iletişim ve işbirliği uygulamaları içerir. Masa üstü PC, sabit telefon ve cep telefonu gibi çeşitli cihazlar üzerinde hizmetleri aynı  seviyede sağlayan benzersiz bir üründür. Bu çözüm, acil ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve gelecekteki büyümenizi destekler.
  Merkez Bilişim
 •  Alcatel-Lucent Kurumsal Çözümleribirleşik iletişim ve işbirliği, müşteri hizmetleri gibi farklı şekildeki katma değerli uygulamalar tüm kullanıcı tiplerine hitap etmektedir.Yönetim uygulaması tüm sisteme merkezi bir erişim ve uzak operasyon sağlar.
  Merkez Bilişim
 • Alcatel-Lucent IP Telefon Santralleri ve Kurumsal İletişim Çözümleri, SMB (KOBİ) sektörü için 236 aboneye kadar OmniPCX Office (OXO) yeni adı Alcatel-LucentOmniPCX Office Rich Communication Edition (OmniPCX Office RCE) sistemleri ile kurumsal pazarda ise 15.000 aboneye kadar destek sağlayan Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise sistemleri ile hizmet vermektedir. OpenTouch teknolojisi ise sanallaştırılmanın kullanıldığı 1500 aboneye destek veren SIP & Uygulama sunucusudur.
  Merkez Bilişim
 • Alcatel-Lucent çözümlerinin size yardım etmesinde amaç: Çalışanlarınızın verimliliğini artırmak Müşteri/son kullanıcı memnuniyetini geliştirmek IT operasyonunuzu optimize etmektir
  Merkez Bilişim

KURUMSAL
Referanslar

TOP
Open chat
Online