KURUMSAL

Kurulduğu 2005 yılından bugüne Merkez Bilişim olarak ses, görüntü ve veri teknolojilerinde danışmanlık, projelendirme, ürün tedariki ve servis hizmetlerini müşterileri memnuniyeti odaklı vermekteyiz

Bilisim teknolojilerinin her alanında uçtan uca anahtar teslimi projeler geliştiren ve gerçekleştiren Merkez Bilişim, iletişim teknolojilerinde genç ve uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği projeler ve kalifiye mühendislik, satış ve yönetim kadrosu ile bilişim sektöründe Merkez Bilişim sistem entegre anlayışına yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

Merkez Bilişim, baş döndüren teknoloji dünyasında Türkiye’de çok az örneği olan çözüm ve proje üretim merkezi niteliği kazanmıştır.

Ses, veri, video, mobil iletişim teknolojilerini ve internet çözümlerini geniş ürün portföyü ve alanlarında uzman kardeş şirketleri ile birlikte tek elden sağlayan Merkez Bilişim, ” koşulsuz müşteri memnuniyetini ” kendisine ilke edinmiştir. İş süreçlerini tanımlayarak firma içi e-iş platformunu oluşturmuş ve müşteri ilişkileri yönetim sistemi programını hayata geçirmiştir. Merkez Bilişim; satış, satın alma, teknik servis, depolama, saklama ve sevkiyat operasyonlarını etkinlikle ve kolaylıkla gerçekleştirmektedir.

Yalnızca müşteri memnuniyetini değil aynı zamanda çalışanlarının mutluluğunu da birincil hedefleri arasında gören Merkez Bilişim, sosyal olanaklar ve eğitim imkanları ile çalışanlarının bilgi, beceri ve tecrübelerini artırmaktadır.

Bilişim teknolojileri her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Merkez Bilişim bilişimin büyüleyici dünyasını keşfetmeyi ve takip etmeyi yaygın satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleri ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projeler tasarlayıp sunmayı ve gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Biz; bilgiye, müşteri memnuniyetine ve tek elden toplam çözüme inanıyoruz…

TOP
Open chat
Online